aboutus

Şirket profili

Jammerall (Çin) Co., Limited

Jammerall (Çin) Co., Limited 2001 yılında kurulmuş ve şu anda Longjing Endüstri Parkı, Bantian, Longgang, Shenzhen, Guangdong, Çin'de bulunmaktadır.

Jammerall ana ürünleri, sinyal bozuculardır, örneğinTaşınabilir Cep Telefonu Karıştırıcıları, 4G Karıştırıcıları, GPS Karıştırıcıları, WIFI Karıştırıcıları, Ses Karıştırıcıları, RF Karıştırıcıları, UHF ve VHF Karıştırıcıları, ayrıca Kablosuz Video Karıştırıcıları, vb.

Ev Aletleri Standardizasyonu Ulusal Teknik Komitesinin bir üyesi olarak, JAMMERALL ürünlerinin çoğu “CE”, “FCC”, “UL”, “ROHS”, “SAA” ve diğer niteliklerin onaylarına sahiptir.

Son yıllarda JAMMERALL, her türlü sinyal bozucunun araştırma, geliştirme, üretim ve satışı ile uğraşan profesyonel bir üretici haline geldi.Yeni ürünlerin geliştirilmesi ve araştırılması ile JAMMERALL, ürünlerin temel rekabet gücünü büyük ölçüde garanti etti ve pazardan ve dünyanın her yerinden müşterilerden geniş beğeni topladı.

JAMMERALL, iç yönetime ve ürün kalitesinin iyileştirilmesine dikkat etmeye devam ediyor.Sürekli olarak gelişmiş yetenekleri tanıttık ve yönetim fikirlerini uluslararası hale getirdik ve Ar-Ge, üretim, satış ve hizmetin entegre bir operasyonu olmayı taahhüt ettik.Günümüzde JAMMERALL, üst düzey teknolojiyi kusursuz hizmetle entegre eden bir marka kuruluşuna başarıyla dönüşmüştür.ISO 9001:2008, ISO 9001:2015 uluslararası kalite sistem doğrulamasını aldık ve Ulusal Yüksek Teknoloji Şirketi, Shenzhen Tanınmış Markalar ve bir dizi onursal unvan kazandık.

Neden bizi seçmelisiniz?
Sıkı kalite kontrol - Ürünlerimiz sektördeki en yüksek kalite ve en güvenilir olarak onaylanmıştır.Ürünlerimiz ayrıca müşterilerimiz ve Asya, Avrupa ve Kuzey Amerika'daki iş ortaklarımız tarafından da büyük beğeni toplamıştır.

Eksiksiz bir ürün yelpazesi - Düşük maliyetli portatif ünitelerden yüksek özellikli endüstriyel ünitelere kadar eksiksiz bir hücresel karıştırma ürünlerine sahibiz.

10 yıldan fazla deneyim - Elektronik ekipman ve cihazlar tasarlıyor ve üretiyoruz.Teknolojinin gelişmesiyle birlikte birçok şey değişti.Ancak müşterilerimize zamanında ve içten bir şekilde hizmet etme yolumuza her zaman bağlıyız.

Rekabetçi fiyatlar - Yüksek kaliteyi sağlarken verimliliğimizi artırmak için çok çalışıyoruz.Çeşitli ürünlerimizin fiyatları piyasadaki en rekabetçi fiyatlardır.

Zamanında müşteri hizmetleri ve teknik destek - Merkezimizdeki, üretim tesislerimizdeki ve tüm şubelerimizdeki müşteri hizmetleri temsilcileri ve teknik destek personeli, ürünlerimizle ilgili tüm soruları veya olası sorunları ile müşterilerimize yardımcı olmak için her zaman hazırdır. ürünlerimizi kullanmakta.

Bizimle ortak olun:
Bayimiz olarak bizimle ortak olabilirsiniz.Müşterilerinize sunduklarınızla gurur duymanız için çeşitli ürünlerimizin kalitesini garanti edeceğiz.Özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için ilgili ürünleri de özelleştirebiliriz.Sizlerle uzun vadeli çalışmak istediğimiz için sektördeki en rekabetçi fiyatları size her zaman sunacağız.Dünya çapında ajanlar arıyoruz.Ürünlerimizi yeniden satmakla ilgilenen bayiler için hem toptan indirim hem de damla nakliye hizmeti sunuyoruz.Hesabınız onaylandıktan sonra bayi kaynaklarımıza ulaşabilir ve online olarak kolayca ürün sipariş edebilirsiniz.Ciddi sorguların sadece uygulanması gerekir.

Jammerall (Çin) Co., Limited
Web sitesi: www.phonesignaljammers.com

Geçmiş

Jammerall (China) Co., Limited

Jammerall (Çin) Co., Limited2001 yılında kurulan JAMMERALL, 18 yılı aşkın süredir Karıştırma Ekipmanları ve Kablosuz Kapsama Ürünleri tasarımı ve üretimi yapmaktadır.Bu dosyada profesyonel üreticiyiz.

2001 JAMMERALL, bir yıl zor yaşadı ve zenginleştirdi, bu standardizasyon yönetim sistemi yılında fabrika, hedef olarak sıfır kusurlu ürünlerin peşinde, personel kalitesi eğitimi, aynı zamanda şirketin gelecekteki ürün oryantasyonu için eksiksiz bir üretim yönetim sistemi seti kurdu. ve kalkınma planı.

2004 yılının Mayıs ayında, Hapishaneler ve Okullar için Jammer'ın kurulumuna yardım etmek için Endonezya'ya gittik.

2011 yılında bir yıl boyunca şirketin anahtarı, şirketin planlama yapmak için genel ayarlaması, yapı ayarlaması daha makul endüstriyel yapı optimize edildi ve bayilerin ve müşterilerin çoğunluğunun tutarlı yüksek övgü almasını sağladı. Şirketler, marka gücü oluşturmaya odaklanmaya başladı. Hedef olarak Çin'in ulusal markasını yaratmak.

Uzaktan kumandalı el yapımı patlayıcı cihazların (RCIED'ler) giderek büyüyen tehdidine karşı koymak için, birlik taşımacılığı, askeri ve polis kontrol noktalarının korunması için bir dizi çok bantlı, çok yüksek güçlü karıştırma sistemlerinin geliştirilmesine büyük yatırım yaptık. , büyük devlet kurumları, bomba imha ekipleri ve VIP konvoylar.

2014 yılında, tüm JAMMERALL çalışanları için bir yıl boyunca gurur duymaktır. Şirket, pazar kapsamı genişlemesi; Ürünler dünyadaki 40'tan fazla ülke ve bölgeyi kapsar ve müşteriye tutarlı yüksek övgü, yeni ürün araştırma ve geliştirme teknolojisi mücadelesi zirvesi sağlar. .Şirketin ürünleri pazar payını büyük ölçüde geliştirdi.Karıştırıcılar konusunda zengin deneyime sahibiz, mallarımızı ABD, İngiltere, Fransa, Rusya, Polonya, İspanya, Hindistan, Endonezya, Kazakistan, Kazakistan, İran, Yeni Zelanda vb. Gibi birçok ülkeye sattık.

Hizmet

Jammerall (China) Co., Limited

JAMMERALL, 18 yılı aşkın bir süredir mobil sinyal bozucu, yüksek güçlü sinyal bozucu ve minimum sinyal güçlendirici profesyonel bir üreticisidir.

Cep telefonu sinyal bozucu engelleyici, cep telefonu sinyal bozucu engelleyici, gsm sinyal bozucu engelleyici, 3g sinyal bozucu engelleyici, 4g sinyal bozucu engelleyici, 2g mobil sinyal bozucu engelleyici, Wimax sinyal bozucu engelleyici, 2.4G/5.8G cep telefonu sinyal bozucu engelleyici, mobil sinyal bozucu engelleyici yalıtkan, cep telefonu sinyal bozucu engelleyici yalıtkan, cep telefonu sinyal bozucu engelleyici yalıtkan, RF sinyal bozucu engelleyici, VHF/UHF sinyal bozucu engelleyici, wifi/Bluetooth sinyal bozucu engelleyici, Lojack sinyal bozucu engelleyici, Casus sinyal bozucu engelleyici, Sinyal bozucu engelleyici, GPS sinyal bozucu engelleyici, hapishane telefonu sinyal bozucu engelleyici, yüksek güçlü cep telefonu sinyal bozucu engelleyici, drone sinyal bozucu engelleyici, video sinyal bozucu engelleyici, taşınabilir sinyal bozucu engelleyici, masaüstü sinyal bozucu engelleyici, mini cep telefonu sinyal bozucu engelleyici, bomba bozucu vb.

Birçok üniversite, kolej, araştırma birimi ile işbirliği yapıyor ve devlet faaliyetlerine katılıyoruz.

Kalpten iyi miktarda ürünler sunuyoruz!kalpten iyi hizmet veriyoruz!
Güveniniz asla tükenmesin!

Ekibimiz

10 yıldan fazla bir süredir bu alanda profesyonel bir üreticiyiz!

biz entegreüretim ekibi,Geliştirme Takımı,Satış ekibiveSatış Sonrası Servis Ekibi.

Birçok üniversite, kolej, araştırma birimi ile işbirliği yapıyor ve devlet faaliyetlerine katılıyoruz.

üretim ekibi

Jammerall (China) Co., Limited

Geliştirme Takımı

Mühendislerimizin çoğu lise mezunudur ve bu alanda zengin deneyime sahiptir.Müşterilerin özel istekleri doğrultusunda özelleştirilmiş sinyal güçlendiriciler ve cep telefonu bozucuları tasarlayabilir ve yapabiliriz.OEM ve ODM mevcuttur.

Jammerall (China) Co., Limited

Satış ekibi

Tüm satıcılarımız bu alanda 5 yıldan fazla çalışmaktadır, mobil sinyal güçlendiricilere ve mobil sinyal bozuculara çok aşinadırlar, Müşterilerle iyi iletişim kurabilirler.

Jammerall (China) Co., Limited

Satış Sonrası Servis Ekibi

Çekirdek, güçlendiricileri ve bozucuları kullandıklarında veya güçlendiricileri ve bozucuları yeniden sattıklarında tüm istemci sorunlarını çözmektir.Büyük proje için, sorunu çözmek için yurt dışına bile gidebiliriz.

Jammerall (China) Co., Limited
Fabrikamız 3000 m2 üretim alanına sahiptir ve 100'den fazla işçi, 40 yüksek sınıf mühendis dahil.Biz deneyimli bir fabrikayız (12 montaj hattı ve 6 hata ayıklama hattı) ve birçok test cihazına sahibiz.

JAMMERALL'a katılmaya hoş geldiniz!

 

Bizimle temasa geçin
Kalan karakter(20/3000)