| Sıkışma aralığı | 5 ila 20 metre |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 10W |
| Sıkışan Sinyal Türleri | CDMA, GSM, PCS, DCS, 3G, 4G WIMAX, 4G LTE, 315, 433, 868, GPS, WIFI, LOJACK... |
| Güç Kaynağı | 50-60Hz, 100-240V AC,DC12V. |
| Dahili soğutma fanları | 3 |
| Ekranlama Yarıçapı | 40 Metreye Kadar |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC 110-240V / DC 5V |
| RF frekansı | CDMA (850-894MHz) DCS&PHS (1930-1990MHz) 3G (2100-2170MHz) GPS(1500-1600MHz) WiFi(2400-2500MHz) |
| Toplam güç | 12 Watt |
| Boyut | 263(U)*140(G)*50(Y)mm |
| Sıkışma aralığı | 40 milyona kadar |
|---|---|
| Anten | 6 adet Çok Yönlü antenler |
| ÇIKIŞ Gücü | 15W |
| Güç Kaynağı | AC110-220V±10% / DC5V 45-55Hz |
| Çalışma saatleri | uzun süre durmadan sürekli çalışma |
| Karıştırıcı Tipi | Masaüstü |
|---|---|
| Soğutma sistemi | Dahili 5 Soğutma Fanı |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Sıkışma Yarıçapı | 2-40 metre |
| bantlar | 18 Kanal |
| Yarıçap aralığı | 2-15m |
|---|---|
| GPSL1 | 1500-1600MHz |
| GPSL2 | 1220-1230MHz |
| GPSL3 | 1200-1210MHz |
| GPSL4 | 1250-1280MHz |
| DIP anahtarı ile | Evet |
|---|---|
| Araç şarj cihazı ile | Evet |
| Dahili batarya | Evet |
| Antenler | Evet |
| engelleme | Tüm cep telefonu sinyalleri, LOJACK GPS, Wi-Fi, RF sinyalleri |
| Antenler | 6 * 2,5dbm Yüksek Kazançlı Çok Yönlü Antenler |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 4,2W'a kadar |
| Tedarik | AC100-240V ve DC12V Araç Şarj Cihazı |
| Sıkışma aralığı | 30 milyona kadar |
| Menşei | ÇİN |
| Sıkışma aralığı | 2-20 Metre Yarıçap |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 4W |
| Güç Kaynağı | Pil Yerleşik |
| Renk siyah | maden |
| Boyut | 132x80x41mm ve antenler dahil değildir |
| Etkilenen Frekans | tüm CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G LTE, 4G WIMAX ve GPSL1 |
|---|---|
| Sıkışma aralığı | 20 m'ye kadar |
| Anten | Harici Çok yönlü antenler yalnızca tüm TX frekansını kapsayan bağlantı |
| Toplam çıktı gücü | 3W |
| Güç Kaynağı | 50 - 60Hz, 100 - 240V AC |
| Toplam çıktı gücü | 7W |
|---|---|
| Sıkışma aralığı | 40 milyona kadar |
| Anten | Harici Çok yönlü antenler |
| Güç kaynağı | 50 - 60Hz, 100 - 240V |
| AC adaptörü | AC100-240V-DC12V |