| Sıkışma türü | GPS L1 |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 1-10M |
| ÇIKIŞ Gücü | 0,5 W |
| Güç Kaynağı | Şarj edilebilir Li-batarya |
| Boyut | 90x50x15mm |
| Sıkışma türü | GPS L1L2L3L4L5, Lojack, WiFi |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 1-20 m |
| ÇIKIŞ Gücü | 4,2 W |
| Güç Kaynağı | AC100-240V ve DC12V Araç Şarj Cihazı |
| Boyut | 177,5x76,5x36,5 mm |
| Sıkışma türü | CDMA/GSM, DCS/PCS, GPS L1L2L3L4L5 |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 2-40M |
| ÇIKIŞ Gücü | 7W |
| Güç Kaynağı | AC adaptörlü (AC100-240V-DC12V) |
| Boyut | 305x140x51 mm |
| Sıkışma türü | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, GPS L1L2L5, Lojack |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 1-15 M |
| ÇIKIŞ Gücü | 3W |
| Güç Kaynağı | AC 110~250V ila DC 12V, araba 12V ila DC 12V |
| Boyut | 127/250x75x34mm |
| Sıkışma türü | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G, 4G, GPS L1 |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 1 - 20m |
| Toplam çıktı gücü | 3W |
| Güç Kaynağı | 50 - 60Hz, 100 - 240V AC |
| Anten | Harici Çok yönlü anten 6 adet |
| Sıkışma türü | GPS L1 |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 2 - 10 metre |
| Sıklık | 1570-1580MHz |
| Güç Kaynağı | 12V |
| Çalışma akımı | 100mA |
| Sıkışma türü | GPS L1 L2 L5 |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 2-15m |
| Güç Kaynağı | AC110-240V /DC12V |
| Toplam çıktı gücü | 2Watt'a kadar |
| Renk | Gökyüzü mavi |
| Sıkışma türü | GPS L1 |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 1-10 metre (sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Çalışma bandı | 1555-1595MHz |
| Toplam çıktı gücü | 0.5W |
| Güç Kaynağı | Dahili Li-pil, AC adaptör |