| Etkilenen Frekans | CDMA,GSM,3G,GPS,WiFi,DCS/PCS |
|---|---|
| Ekranlama Yarıçapı | 2-40 m |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü (AC220V-DC12V) |
| Anten | 6 adet |
| Renk | Siyah |
| Sıkışma aralığı | 20 m'ye kadar |
|---|---|
| Anten | 8 adet |
| Çalışma süresi | Çalışma süresi: 24 saat sürekli |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü (AC110-240V) |
| Toplam çıktı gücü | 16W |
| Renk | Gümüş |
|---|---|
| İzolasyon Sinyal Frekansı | GPS: 1500-1600MHZ |
| Güç Kaynağı | Şarj edilebilir Li-batarya |
| ÇIKIŞ Gücü | 0.5W |
| sıkışma yarıçapı | 10 metreye kadar |
| Tek çıkış gücü | +35dBm/2W |
|---|---|
| Güç Girişi | AC110V/220V |
| Toplam çıktı gücü | 10W |
| Sıcaklık | -40 ila +55 ℃ |
| Güç Çıkışı | DC5V 30A |
| Çalışma bandı | 1555-1595MHz |
|---|---|
| Menzil | 1-10 metre (sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Toplam çıktı gücü | 0.5W |
| Tipik Pil Ömrü | Yaklaşık 4 Saat |
| Boyut | (U*G*Y)95×45×18mm |
| Sıklık | 1570-1580MHz (Ülkeniz için geçerli olup olmadığını lütfen unutmayın) |
|---|---|
| Tipik Kapsam | 2 ila 10 metre |
| Sinyal Kaynağı | PLL sentezlendi |
| Güç Kaynağı | 12V |
| Çalışma akımı | 100mA |
| Toplam çıktı gücü | 3W |
|---|---|
| Kapak arayüzü standartları | -1.0G/1.1G:980-1100MHz -1.2G:1100-1200MHz -1.3G:1200 -1360MHz -2.4G:2400 - 2500MHz -GPSL1:1500-1600M |
| Sıkışma aralığı | 20 m'ye kadar |
| Güç Kaynağı | 50 - 60Hz, 100 - 240V AC |
| AC adaptörü | (AC100-240V-DC12V),4000mA/H pil |
| Sıklık | 1500-1600MHz |
|---|---|
| Şarj | Araç Çakmaklığı (12v-24V) |
| Anten | 1 adet anten |
| Tipik Kapsam | 2 ila 10 metre |
| Uygun olmak | :GPS/Glonass/GalileoL1 |
| Güç Kaynağı | AC 110~250V ila DC 12V, araba 12V ila DC 12V |
|---|---|
| Pil | Li-ion pil DC7,4V/3600mA/h |
| Toplam çıktı gücü | 3W |
| Pil çalışma süresi | maksimum 2 saat |
| Şarj Cihazı Zamanı | Yaklaşık 6 saat |
| GPS Takip Kanalları | GPS L1, GPS L2, GPS L5 |
|---|---|
| Çalışma Bölgesi | 15 m'ye kadar |
| İşletme akımı | yaklaşık 1100mA |
| Güç | 75dbm |
| Adaptörlerin Açıklaması | AC adaptör 110V-250V – DC 12V 2000mA) |