| İçin kullanılır | Jammer için Taşıma Çantası |
|---|---|
| Malzemeler | Deri Kaplama PU |
| Hs Kodu | 8543709200 |
| Menşei | ÇİN |
| Ambalaj bilgileri | Netural Ambalajlı Karton |
| Antenler | Karıştırıcı modeli JM110801 |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Ambalaj bilgileri | Netural Ambalajlı Karton |
| Teslim süresi | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union, Paypal, L/C |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Uygun olmak | JM110804 Karıştırıcı |
| Ambalaj bilgileri | Netural Ambalajlı Karton |
| Teslim süresi | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union, Paypal, L/C |
| Ekranlama Yarıçapı | 40 metreye kadar, sinyal gücü <= -68dbm |
|---|---|
| Toplam güç | 15 Watt |
| Cihaz ağırlığı | 1.75kg |
| Güç Tüketimi | 75 watt |
| Boyut | 32*11,5*5,5 cm |
| engelleme | Tüm cep telefonu sinyalleri, LOJACK GPS, Wi-Fi, RF sinyalleri |
|---|---|
| Sıkışma aralığı | 2 ila 20 metre (-75dBm'de, belirli bir alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
| Araç şarj cihazı ile | Evet |
| Soğutma sistemi ile | Evet |
| DIP anahtarı ile | Evet |
| Uygun olmak | JM110828, JM110829, JM110830,JM110831 ve JM110836 Karıştırıcı |
|---|---|
| Malzemeler | Deri Kaplama PU |
| Ambalaj bilgileri | Netural Ambalajlı Karton |
| Teslim süresi | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union, Paypal, L/C |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü(AC160-240V) |
|---|---|
| Tek çıkış gücü | -200mA / 5W |
| Güç Çıkışı | 40W |
| Ayarlanabilir Yarıçap | 1-50M |
| Boyut | 380(U)×300(G)×90(Y)mm |
| Etkilenen Frekans | CDMA/GSM,DCS/PCS,3G,WiFi,GPSL1,Lojack |
|---|---|
| Sıkışma aralığı | 20 m'ye kadar |
| Toplam çıktı gücü | 3W |
| AC adaptörü | (AC100-240V-DC12V),4000mA/H pil |
| Boyut | 126x76x35mm ve antenler dahil değildir |
| Sıkışma aralığı | Ayarlanabilir Yarıçap: 1-25 M |
|---|---|
| Boyut | 245(U)×160(G)×50(Y)mm |
| Ağırlık | 3000g |
| Tek çıkış gücü | +35dBm/800mW |
| Güç Girişi | AC110V-240V |
| Kesişmenin Yarı Çapı | 20-40 Mete |
|---|---|
| Ağırlık | 3kg |
| Bağıl nem | %20 - %95 |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ~ +55 derece santigrat |
| Güç Kaynağı | AC110-220V±10% / DC5V 45-55Hz |