| Sıkışma aralığı | 500m'ye kadar |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 240W |
| Güç Kaynağı | 50 - 60Hz, 100 - 240V |
| AC adaptörü | AC100-240V,DC27V |
| Boyut | 588x600x600 mm |
| Frekans Aralığı | -CDMA800,850-894MHz -GSM900,925-960MHz -GSM1800 & PCS1900,1805-1990MHz -3G,WCDMA,2110-2170MHz -W |
|---|---|
| Maksimum güç | 500(G) |
| Aydınlatma Koruması | Doğrudan Zemin |
| rüzgar hızı | 200(Km/saat) |
| Tutma Direği Çapı | Φ50-Φ114(mm) |
| Engelleme Aralığı | 1-10 metre |
|---|---|
| Sıkışma frekansları | 2320 – 2345 MHz, 2345 – 2400 MHz, 167 – 175 MHz |
| Güç Girişi | AC110V-240V |
| Güç Çıkışı | DC8V 3000mAh |
| Boyut | 110 mm x 62 mm x 30 mm |
| Malzemeler | Kumaş |
|---|---|
| Renk | Kamuflaj |
| Ambalaj bilgileri | Netural Ambalajlı Karton |
| Teslim süresi | Ayda 5000 pc |
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union, Paypal, L/C |
| Sıkışma türü | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 1 - 20m |
| Toplam çıktı gücü | 4W |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü (AC110V-240V,DC5V) |
| Çalışma süresi | 12 saat sürekli |
| Jammer modelleri için | ,JM110804 JM110805,JM110806,JM110810, JM110811, JM110812 ,JM110813 |
|---|---|
| Giriş | DC12V |
| Ambalaj bilgileri | Netural Ambalajlı Karton |
| Teslim süresi | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union, Paypal, L/C |
| Jammer modelleri için uygun | JM110810, JM110811, JM110812 ,JM110813 ,JM110804 JM110805 ve JM110806 |
|---|---|
| Giriş | 100-240V 50-60Hz |
| Ambalaj bilgileri | Netural Ambalajlı Karton |
| Teslim süresi | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union, Paypal, L/C |
| Sıkışma aralığı | 50 m'ye kadar |
|---|---|
| bantlar | 14 kanal |
| Bağıl nem | ≤% 80 |
| Toplam çıktı gücü | 30-35W |
| Anten parametreleri | Omni Antenler |
| Sinyal Bant Genişliğinin Yalıtılması | 1.0G: 895-1000 mhz -1.2G: 1195-1300 mhz -2.4G: 2395-2500 mhz |
|---|---|
| Kapsama alanı | 15 metreye kadar |
| Ana işlevler | Wi-Fi, Bluetooth, kablosuz video sinyali bozucu |
| Ek Fonksiyonlar | Casus kamera ve ses hata engelleyici |
| Güç Kaynağı | Duvar fişi, araç adaptörü veya dahili pil |
| Ana işlevler | Wi-Fi, Bluetooth, kablosuz video sinyali bozucu |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü (AC100-240V DC12V) |
| Kapsama alanı | 15 metreye kadar |
| iç pil | 2000mAh şarj edilebilir li-iyon |