| ÇIKIŞ Gücü | 4W |
|---|---|
| Jammer aralığı | 1- 20m (Sinyal Gücüne Bağlı Olarak) |
| Güç Kaynağı | 0 - 60Hz, 100 - 240 |
| Çıkış Bantları | CDMA: 790-860MHz GSM:851-960MHz DCS&PCS: 1805-1990MHz 3G: 2110-2170MHz WiFi:2400-2500MHz Lojack: |
| Boyut | 132x80x41mm(antenler dahil değildir) |
| Sıkışma aralığı | 15M'ye kadar (cep telefonu sinyal uzunluğuna bağlıdır) |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 3W |
| Anten Detayları | yüksek teknolojili kauçuk (6 adet) |
| Pil çalışma süresi | maksimum 2 saat |
| Şarj Cihazı Zamanı | Yaklaşık 6 saat |
| Sıkışma türü | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 1-20 m |
| ÇIKIŞ Gücü | 5,5 W |
| Güç Kaynağı | AC adaptörlü (AC100-240V-DC12V),7,4V 4000mA/H pil |
| Boyut | 156x 88 x 46mm (Antensiz Jammer gövdesi) |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü(AC110-240V/DC5V 12A) |
|---|---|
| Çalışma süresi | 24 saat sürekli |
| Toplam çıktı gücü | 16W |
| Sıkışma aralığı | 25 m'ye kadar, sıkışma yarıçapı hala belirli bir alandaki sinyalin gücüne bağlıdır |
| Anten | 8 adet (Lütfen anteni ünitedeki işarete göre sabitleyin) |
| Süpürme hızı | Sabit |
|---|---|
| Menzil sıkışması | 500M ila 2000M (Sinyal uzunluğuna bağlı olarak) |
| Uzaktan kumanda | Açık/kapalı |
| Boyutlar | 40x40x50 cm |
| Çalışma sıcaklığı | -10°C - +65°C |
| Çalışma süresi | 90 dakika |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 4 watt |
| Ekranlama Yarıçapı | 1-20m |
| Sinyal Karıştırıcı | WiFi GPS 3G 4G Telefon Sinyali |
| Renk | Siyah |
| Etkili Aralık | 5 ~ 25 metre |
|---|---|
| kaynak | AC güç adaptörleri |
| Arayüz | 4 x SMA 3dB anten |
| Boyutlar (UxGxD) | 213x170x41 mm |
| Ağırlık | Karıştırıcı 1900 gram |
| Ekranlama Yarıçapı | 40 metreye kadar, sinyal gücü <= -68dbm |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC:110/220VDC12V |
| Elektrik akımı | 8a |
| Toplam güç | 15 Watt |
| Güç Tüketimi | 75 watt |
| Anten Detayları | yüksek teknolojili kauçuk (6 adet) |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC 110~250V ila DC 12V, araba 12V ila DC 12V |
| Sıkışma aralığı | 15M'ye kadar (cep telefonu sinyal uzunluğuna bağlıdır) |
| Pil çalışma süresi | maksimum 2 saat |
| Şarj Cihazı Zamanı | Yaklaşık 6 saat |
| Toplam çıktı gücü | 320 Watt. |
|---|---|
| Koruma Aralığı | 300 ila 500m (sinyal gücü <=75dbm.) |
| Anten tipi | 6 adet Harici yüksek kazanç (7-8dBi) çok yönlü (Standart) |
| Çalışma frekansı | 6 Bant |
| Toplam sistem ağırlığı | Yaklaşık 60 kg |