| Ekranlama Yarıçapı | Ekranlama Yarıçapı: 120 metreye kadar (Uygulama yerindeki sinyal gücüne bağlıdır.) |
|---|---|
| Çıkış gücü | 80 Watt |
| İzolasyon sinyal frekansı | -CDMA:850-894 MHz -GSM:925-960 MHz -DCS/PCS:1805-1990MHz -3G: 2110-2170 MHz |
| Güç Kaynağı | 110-230AC/DC27V |
| Soğutma sistemi | entegre gelen hava filtreli |
| Antenler | Karıştırıcı JM110834 |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Ambalaj bilgileri | Netural Ambalajlı Karton |
| Teslim süresi | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union, Paypal, L/C |
| Sinyal Bant Genişliğinin Yalıtılması | CDMA: 850-960MHz GSM: 1805-1880MHz GSM: 1920-1990MHz 3G: 2110-2170MHz |
|---|---|
| ÇIKIŞ Gücü | 45Watt (Dört bant) |
| Koruma Aralığı | 100 metreye kadar (Uygulama yerindeki sinyal gücüne bağlıdır.) |
| Güç Kaynağı | ~230VAC / ~110VAC +24VDC |
| Konut | Metal Muhafaza |
| Tanım | cep telefonu sinyal engelleyici |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 15W |
| Sıkışma aralığı | 40 milyona kadar |
| Güç Kaynağı | 50 - 60Hz, 100 - 240V AC |
| Ağırlık | 3,0 KG |
| Sıkışma aralığı | 1-20 Metre Farklı Yerel Sinyal Gücüne Bağlıdır |
|---|---|
| Şarj gücü | AC-100-240V, DC-12V |
| Dahili Dahili Pil | Evet |
| Dahili batarya | 4700mA/saat |
| Taşıma Paketi | Kartonlar |
| Sıkışma türü | GPS L1 |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 1-10 metre (sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Çalışma bandı | 1555-1595MHz |
| Toplam çıktı gücü | 0.5W |
| Güç Kaynağı | Dahili Li-pil, AC adaptör |
| Toplam Çalışma Bantları | 12 Kanal |
|---|---|
| Ticari marka | OEM/ODM bozucu |
| Ayarlanabilir | Evet |
| Karıştırıcı Tipi | Masaüstü |
| Antenler | 12PCS Omni Anten |
| Sinyal Bant Genişliğinin Yalıtılması | CDMA800 850-894MHz -GSM900 925-960MHz -DCS1800 1805-1880MHz -PCS1900 1930-1990MHz -3G:2110-2170MHz |
|---|---|
| Toplam güç | 250w |
| Ekranlama Yarıçapı | 200-500M (Arka plan sinyal gücüne göre<=-75dBm) |
| Frekans bantları | Beş gruba kadar |
| Güç Tüketimi | 1000W |
| Çalışma bandı | 1555-1595MHz |
|---|---|
| Menzil | 1-10 metre (sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Toplam çıktı gücü | 0.5W |
| Tipik Pil Ömrü | Yaklaşık 4 Saat |
| Boyut | (U*G*Y)95×45×18mm |
| Toplam çıktı gücü | 30-35W |
|---|---|
| Sıkışma aralığı | 50 m'ye kadar |
| Güç Kaynağı | 50 - 60Hz, 100 - 240V AC |
| AC adaptörü | (AC100-240V-DC12V) |
| Boyut | 395x238x60 mm |