| Sıkışma türü | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi 2.4G 5.8G, GPS L1, Lojack |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 2-20 m |
| ÇIKIŞ Gücü | 7W |
| Güç Kaynağı | adaptör 50 ila 60Hz AC (110-240V AC/12V DC) Araç Şarj Cihazı:DC12V IN |
| Boyut | 160*83*46mm (anten dahil değildir) |
| Toplam çıktı gücü | 300W |
|---|---|
| Toplam sistem ağırlığı | Yaklaşık 60 kg |
| Nem | %80'e kadar |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ...+50 Santigrat Derece |
| Anten tipi | 6 adet Harici (2-3dBi) çok yönlü (Standart) |
| RF frekansı | CDMA (850-894MHz) GSM (925-960MHz) DCS (1805-1880MHz) PHS (1920-1990MHz) 3G (2100-2170MHz) |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC 110-240V / DC 5V |
| Koruma Yarıçapı | 40 Metreye Kadar |
| Toplam güç | 12 Watt |
| Ağırlık | 3 kg |
| Güç Kaynağı | AC110V~220V/ DC24V |
|---|---|
| Koruma Aralığı | 150 metreye kadar |
| Toplam güç | 80 watt |
| Güç Tüketimi | yaklaşık 350W |
| Ağırlık | yaklaşık 5.3Kg (Omni antenleri olmadan) |
| Toplam çıktı gücü | 70W |
|---|---|
| Tüm cep telefonu sinyallerini sıkıştırın | 3G/CDMA/GSM/DCS/PCS |
| Sıkışma aralığı | 100 metreye kadar |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü (AC220V-DC27V) |
| Uygulama alanı | Cezaevi, gardiyan, toplantı odası, kütüphane, tiyatro, sınıf odası vb. |
| Sıklık | CDMA, GSM, 3G, WIFI, GPS |
|---|---|
| Sıkışma aralığı | 40 milyona kadar |
| Toplam çıktı gücü | 15W |
| Anten | 6 adet anten |
| AC adaptörü | AC100-240V, DC12V |
| Toplam çıktı gücü | 3W |
|---|---|
| Sıkışma aralığı | 20 m'ye kadar |
| Anten | Harici Çok yönlü antenler yalnızca tüm TX frekansını kapsayan bağlantı |
| Güç Kaynağı | 50 - 60Hz, 100 - 240V |
| AC adaptörü | (AC100-240V-DC12V),4000mA/H pil |
| Sıkışma türü | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, GPSL1 |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 1-20 m |
| ÇIKIŞ Gücü | 4W |
| Güç Kaynağı | AC adaptörlü (AC100-240V-DC12V),4000mA/H pil |
| Boyut | 132x80x41mm ve antenler dahil değildir |
| Sıkışma türü | WiFi 2.4G |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 1-10M |
| ÇIKIŞ Gücü | 0,5 W |
| Güç Kaynağı | Şarj edilebilir Li-batarya |
| Boyut | 90x50x15mm |
| Sıkışma türü | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, GPS L1 |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 1-20 m |
| ÇIKIŞ Gücü | 3W |
| Güç Kaynağı | 50 - 60Hz, 100 - 240V AC |
| Boyut | 126x76x35mm ve antenler dahil değildir |