| Sıkışma aralığı | 40 milyona kadar |
|---|---|
| ÇIKIŞ Gücü | 15 Watt |
| Güç Kaynağı | 50 - 60Hz, 100 - 240V AC |
| Boyut | 305x140x51 mm |
| Ağırlık | 2.8kg |
| Toplam çıktı gücü | 3W |
|---|---|
| Sıkışma aralığı | 20 m'ye kadar |
| AC adaptörü | (AC100-240V-DC12V),4000mA/H pil |
| Güç Kaynağı | 50 - 60Hz, 100 - 240V AC |
| Boyut | 126x76x35mm ve antenler dahil değildir |
| Sıkışma türü | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G, GPSL1 |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 1 - 20 metre |
| ÇIKIŞ Gücü | 5,5 W |
| Güç Kaynağı | AC adaptörlü (AC100-240V-DC12V),7,4V 4000mA/H pil |
| zaman kullanma | yaklaşık 90 dakika |
| Sıkışma türü | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 1-15 M |
| ÇIKIŞ Gücü | 3W |
| Güç Kaynağı | AC 110~250V ila DC 12V, araba 12V ila DC 12V |
| Boyut | 127/250x75x34mm |
| Toplam çıkış gücü | 20W |
|---|---|
| Sıkışma aralığı | 60 milyona kadar |
| Güç Kaynağı | 50 - 60Hz, 100 - 240V |
| Boyut | 210x50x170mm |
| Ağırlık | 3.2kg |
| Ekranlama Yarıçapı | 40 Metreye Kadar |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC 110-240V / DC 5V |
| RF frekansı | CDMA (850-894MHz) DCS&PHS (1930-1990MHz) 3G (2100-2170MHz) GPS(1500-1600MHz) WiFi(2400-2500MHz) |
| Toplam güç | 12 Watt |
| Boyut | 263(U)*140(G)*50(Y)mm |
| Sıkışma türü | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G, GPS |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 1-20 m |
| ÇIKIŞ Gücü | 4 watt |
| Güç Kaynağı | AC Şarjı (AC110-220V ila DC12V) ve Araç Şarjı (DC12V) |
| Boyut | U163*G85*Y43mm |
| Mevcut sistem | dünya çapında cep telefonu ağı |
|---|---|
| Güç Kaynağı | (AC110V-240,DC24V-27V 15A) |
| Çalışma süresi | 12 saat sürekli |
| Ekranlama Yarıçapı | 100 metreye kadar |
| Toplam çıktı gücü | 75W |
| Toplam çıktı gücü | 7W |
|---|---|
| Sıkışma aralığı | 40 milyona kadar |
| Anten | Harici Çok yönlü antenler |
| Güç kaynağı | 50 - 60Hz, 100 - 240V |
| AC adaptörü | AC100-240V-DC12V |
| Uygun olmak | JM170165 |
|---|---|
| Frekans Aralığı | 800-2500MHz |
| G/Ç empedansı | 50Ω/N konektör |
| Ortam Sıcaklığı | -10 ° C ~ 60 ° C |
| Kazanç (dB) | Yukarı bağlantı 7DB |