| Anten Detayları | yüksek teknolojili kauçuk (8 adet) |
|---|---|
| Pil çalışma süresi | 2 saatten fazla |
| Şarj Cihazı Zamanı | Yaklaşık 10 saat |
| Toplam çıktı gücü | 4W |
| Sıkışma aralığı | 20 m'ye kadar |
| Toplam çıktı gücü | 16W |
|---|---|
| Sıkışma aralığı | 20 m'ye kadar |
| Anten | 8 adet |
| Çalışma süresi | 24 saat sürekli |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü (AC110-240V) |
| Sıkışma aralığı | 25 m'ye kadar |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 6W |
| Anten | Harici Çok yönlü antenler |
| AC adaptörü | AC100-240V-DC12 |
| Güç Kaynağı | 50 - 60Hz, 100 - 240V |
| Sıkışma türü | GPS L1 |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 2 - 10 metre |
| Sıklık | 1570-1580MHz |
| Güç Kaynağı | 12V |
| Çalışma akımı | 100mA |
| Ekranlama Yarıçapı | 0,5-1,5 metre |
|---|---|
| Pil İçinde | 2000 mAh / 12V |
| Koruma Açısı | Yatay 90°/ Dikey 90° |
| Güç Kaynağı | Pil İçinde / AC Adaptör |
| Çalışma süresi | 8 saat |
| Etkilenen Frekans Aralıkları | 870-880MHz (CDMA) 935-960MHz (GSM) 1805-1880MHz (DCS) 1930-1990MHz (PHS) 2110-2170MHz (3G) |
|---|---|
| Enerji Tüketimi | 33W |
| ÇIKIŞ Gücü | 10 watt |
| Güç Kaynağı | Duvar fişleri |
| Etkilenen Yarıçap | 50 metreye kadar |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü (AC220V-DC12V) |
|---|---|
| Ekranlama Yarıçapı | 2-40 m |
| Anten | 6 Adet Anten |
| Renk | Siyah |
| Ambalaj bilgileri | Netural Ambalajlı Karton |
| Toplam Çalışma Bantları | 16 kanal |
|---|---|
| Ayarlanabilir | Evet |
| Arabada Kullanılabilir | DC12V |
| Toplam çıktı gücü | 30-38W |
| Taşıma Paketi | Netal paketi |
| Sıkışma türü | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 1-25M |
| ÇIKIŞ Gücü | 4,2 W |
| Güç Kaynağı | AC100-240V ve DC12V Araç Şarj Cihazı |
| Boyut | 177,5x76,5x36,5 mm |
| Antenler | 5 adet |
|---|---|
| Uygun olmak | JM170156 |
| Ambalaj bilgileri | Netural Ambalajlı Karton |
| Teslim süresi | 1-2 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union, Paypal, L/C |