| Sıklık | 1500-1600MHz |
|---|---|
| Şarj | Araç Çakmaklığı (12v-24V) |
| Anten | 1 adet anten |
| Tipik Kapsam | 2 ila 10 metre |
| Uygun olmak | :GPS/Glonass/GalileoL1 |
| Doğrudan Araçta Kullanılabilir | Kararlı Yetenek |
|---|---|
| Yüksek Verimli Güç Amplifikatörü | Kullanım ve Bakım Kolaylığı |
| Anten tipi | Omini Yönlü |
| Renk | Siyah |
| Sıkışma aralığı | 40 milyona kadar |
| Sıkışma türü | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 100 metreye kadar |
| ÇIKIŞ Gücü | 70W |
| Güç Kaynağı | 50 - 60Hz, 100 - 240V AC |
| Boyut | 335x238x60 mm |
| Tipik Kapsam | 5-25 metre |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC güç adaptörleri |
| Çalışma akımı | 6 - 8A |
| ÇIKIŞ Gücü | 4W |
| Amerika için Frekans | GSM850, GSM900, GSM1900 ve W-CDMA 2110MHz |
| Etkilenen Frekans Aralıkları | -WiFi / Bluetooth:2400-2500MHz -Kablosuz video:1200-1300MHz |
|---|---|
| Anten | 2 adet |
| Sıkışma aralığı | Yarıçap1-20M |
| Emniyet Yönetmeliği | AC Adaptörü UL (E190582), CSA (LR112971 Seviye 3) |
| Toplam çıktı gücü | 2W |
| Sıkışma aralığı | 20 m'ye kadar |
|---|---|
| Anten parametreleri | Harici Çok yönlü antenler yalnızca tüm TX frekansını kapsayan bağlantı |
| Çalışma süresi | 12 saat sürekli |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü (AC110V-240V,DC5V) |
| Toplam çıktı gücü | 4W |
| Anten | 10 anten |
|---|---|
| Sıkışma aralığı | Yarıçap 1-20m |
| Çalışma süresi | 1.5-3 Saat |
| Renk | Siyah |
| Boyut | 170×100×50 mm anten dahil değildir (anten yüksekliği 255 mm ile) |
| Etkilenen Frekans | CDMA/GSM,DCS / PCS,3G,WIFI 2.4G,VHF 135,UHF 400 |
|---|---|
| Koruma Yarıçapı | 2-40 m |
| Toplam çıktı gücü | 15W |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü (AC110V-220V,DC12V) |
| Renk | Siyah |
| ÇIKIŞ Gücü | 15 Watt |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Etkilenen Frekans | CDMA/GSM,DCS,3G,GPS,Lojack,UHF |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü (AC110-220V-DC12V) |
| Ekranlama Yarıçapı | (2-40) metre@-75dBm (belirli alandaki sinyalin gücüne bağlıdır.) |
| Sıkışma Yarıçapı | 2-20 metre |
|---|---|
| Soğutma sistemi | Yüksek verimli alüminyum alaşımlı radyatör, Dahili soğutma fanı |
| Güç Kaynağı | AC100-240V'den DC12V'ye |
| Toplam çıktı gücü | 3W |
| Çalışma süresi | 1,5 Saat Çalışmaya Devam Edin |