| Güç Kaynağı | AC110~220V±10% 45~55Hz |
|---|---|
| Sıklık | -Yukarı bağlantı DCS 1710-1785(MHz) -İndirme bağlantısı 1805-1880(MHz) |
| Kapsama alanı | 1000m²'ye kadar |
| Güvenilirlik | GB6993-86 standardına uygun |
| Renk | Gri |
| Sıkışma aralığı | Yarıçap 1-20 M |
|---|---|
| Tek çıkış gücü | +33dBm |
| Güç Girişi | AC110V-240V |
| Tipik Pil Ömrü | 2-3 saat sürekli kullanım |
| Güç Kaynağı | Duvar fişleri |
| Mevcut sistem | Dünya çapında cep telefonu ağı |
|---|---|
| Toplam güç çıkışı | 4W |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü (AC110-240V DC5V) |
| Kesişmenin yarı çapı | 15 m'ye kadar(-75dBm) |
| Renk | Gümüş |
| Boyut | 120x74x29mm ve antenler dahil değildir I |
|---|---|
| İç kutu boyutu | 220x202x65mm |
| Tam Set Ağırlığı | 0.75kg |
| Toplam çıktı gücü | 3W |
| Sıkışma aralığı | 20 m'ye kadar |
| Sıkışma aralığı | 40 milyona kadar |
|---|---|
| bantlar | 6 Kanal |
| Toplam çıktı gücü | 15W |
| Anten parametreleri | Omni Antenler |
| Menşei | Guangdong, Çin |
| Çalışma saatleri | Sürekli olarak 24 saatten fazla |
|---|---|
| Kesişmenin Yarı Çapı | 20-50m |
| Toplam çıktı gücü | 16W |
| Ambalaj | Nötr Ambalaj |
| Boyut | 210*50*170mm |
| Anten tipi | çok yönlü |
|---|---|
| Sıkışma aralığı | 20 Metreye kadar (Yarıçap) |
| Pil Çalışma Saati | 1,5 saat |
| Güç Kaynağı | AC-100-240V, DC-12V |
| Destek Araç Şarj Cihazı | DC-12V |
| Sıkışma aralığı | Yarıçap 1~10 metre |
|---|---|
| Tek çıkış gücü | +30dBm/1W |
| Güç Çıkışı | DC8V 3000mAh |
| Sıcaklık | -40 ila +55 ℃ |
| Güç Girişi | AC110V-240V |
| Sıkışma aralığı | 25 m'ye kadar |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 15W |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü(AC110-240V, DC5V 12A) |
| Çalışma süresi | 24 saat sürekli |
| Anten | 8 adet |
| Sıkışma türü | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G, GPSL1, Lojack |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 2-40M |
| ÇIKIŞ Gücü | 18W |
| Güç Kaynağı | AC adaptörlü (AC100-240V-DC12V) |
| Boyut | 370x140x51 mm |