| Toplam güç | 12 Watt |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC 110-240V / DC 5V |
| Ekranlama Yarıçapı | 40 Metreye Kadar |
| Renk | Siyah |
| Ağırlık | 3 kg |
| Engelleyebilir | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G, WIFI |
|---|---|
| Sıkışma aralığı | Yarıçap 1-20m |
| Anten | 6 adet |
| Toplam çıktı gücü | 12W |
| Güç Kaynağı | AC uyumu (AC110V-240V DC5V) |
| CDMA/GSM | 850-970 MHz |
|---|---|
| DCS/PHS | 1805-1930MHz |
| Wifi | 2400-2500MH |
| Sıkışma aralığı | 1-10M |
| Güç Çıkışı | 7,4V 2200mA/saat |
| Sıkışma aralığı | 20 metreye kadar |
|---|---|
| Emniyet Yönetmeliği | AC Adaptörü UL (E190582) CSA (LR112971 Düzey 3) |
| Boyut | 245x85x30mm |
| Güç Çıkışı | DC 5V 8A |
| Güç Girişi | AC110V-240V |
| Çalışma süresi | 24 saat sürekli |
|---|---|
| Sıkışma aralığı | Yarıçap 30-50 M |
| Toplam çıktı gücü | 40W |
| Boyut | 385(U)×340(G)×180Y)mm(anten dahil değildir) |
| Anten Boyutu | 580(U)×285(G)×100(Y) |
| Sıkışma türü | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 2-40M |
| ÇIKIŞ Gücü | 15W |
| Güç Kaynağı | AC:110/220 V DC12V, Elektrik Akımı: 8A |
| Boyut | 32*11,5*5,5 cm |
| Boyut | 305x140x51 mm |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Güç Kaynağı | 50 - 60Hz, 100 - 240V AC |
| Toplam çıktı gücü | 15W |
| Sıkışma aralığı | 40 milyona kadar |
| Sıkışma Yarıçapı | 2-40 metre |
|---|---|
| bantlar | 18 Kanal |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Jammer | Türü Masaüstü |
| Güç Kaynağı | AC-110-240V, DC-12V |
| Sıkışma türü | CDMA, GSM, DCS/PCS, 3G |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 5 ~ 25 metre |
| Arayüz | 4 x SMA 3dB anten |
| Güç Kaynağı | AC güç adaptörleri |
| Boyutlar (UxGxD) | 213x170x41 mm |
| Malzemeler | Deri Kaplama PU |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Ambalaj bilgileri | Netural Paketlemeli Karton |
| Teslim süresi | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union, Paypal, L/C |