| Ekranlama Yarıçapı | 20-60 metre |
|---|---|
| Sıkışma Sinyali Türü | Tam Bantlı Cep Telefonu 4G/3G/2G+WiFi(2.4G,5.8G)+Lojack/UHF/VHF |
| ÇIKIŞ Gücü | Toplam 65-71W |
| Soğutma sistemi | Dahili 5 soğutma fanı |
| Boyutlar | 355x 238x 60mm (Anten Dahil Değil) |
| Sıkışma aralığı | Yarıçap 1- 25M |
|---|---|
| Güç Girişi | AC160V-240V |
| Çalışma süresi | 1 saatten fazla |
| Renk | Gümüş |
| Boyut | 370(U) ×140(G)×40(Y) mm anten dahil değildir |
| Çalışma süresi | 90 dakika |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 4 watt |
| Ekranlama Yarıçapı | 1-20m |
| Sinyal Karıştırıcı | WiFi GPS 3G 4G Telefon Sinyali |
| Renk | Siyah |
| Çalışma sıcaklığı | -20°c- +50°c |
|---|---|
| Nem | %5 - %95 |
| Toplam çıktı gücü | 4,2W'a kadar |
| Sıkışma aralığı | 30 milyona kadar |
| Ağırlık | Yaklaşık 1.2 kg. |
| Soğutma sistemi | Yüksek verimli alüminyum alaşımlı radyatör, Dahili 1 soğutma fanı |
|---|---|
| Sıkışma Yarıçapı | 2-20 metre |
| Toplam çıktı gücü | 3W |
| Çalışma süresi | 1,5 Saat Çalışmaya Devam Edin |
| Renk | Siyah |
| Sıkışma Yarıçapı | 2-20 metre |
|---|---|
| Soğutma sistemi | Yüksek verimli alüminyum alaşımlı radyatör, Dahili soğutma fanı |
| Güç Kaynağı | AC110-240V'den DC12V'ye |
| Çalışma süresi | Dahili pil/4000mAh |
| Çalışmaya devam et | 2,0+ saatten fazla |
| Tanım | cep telefonu sinyal engelleyici |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 15W |
| Sıkışma aralığı | 40 milyona kadar |
| Güç Kaynağı | 50 - 60Hz, 100 - 240V AC |
| Ağırlık | 3,0 KG |
| Sıkışma aralığı | 25 m'ye kadar |
|---|---|
| Anten | 8 adet (Lütfen anteni ünitedeki işarete göre sabitleyin) |
| Çalışma süresi | 24 saat sürekli |
| Toplam çıktı gücü | 16W |
| Ağırlık | 3200g |
| Toplam çıktı gücü | 3W |
|---|---|
| Sıkışma aralığı | 20 m'ye kadar |
| AC adaptörü | (AC100-240V-DC12V),4000mA/H pil |
| Güç Kaynağı | 50 - 60Hz, 100 - 240V AC |
| Boyut | 126x76x35mm ve antenler dahil değildir |
| Sıkışma türü | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 1-10M |
| ÇIKIŞ Gücü | 1,5 W |
| Güç Kaynağı | AC şarj adaptörü 5V 2A, Araç DC şarj cihazı 5V 2A. |
| Boyut | 110 x 62 x 18 mm (l x w x d) |