| Sıkışma aralığı | 1-20 Metre (Yarıçap) |
|---|---|
| Anten tipi | çok yönlü |
| Karıştırıcı Tipi | Elverişli |
| Antenler | 8PCS Omni Anten |
| Güç Kaynağı | AC-100-240V, DC-12V,4000mA/H pil |
| Sıkışma aralığı | 100 metreye kadar |
|---|---|
| Toplam çıkış gücü | 70W |
| Güç Kaynağı | 50 - 60Hz, 100 - 240V AC |
| AC adaptörü | AC100-240V-DC24-27V |
| Boyut | 335x238x60 mm |
| Sıkışma aralığı | 100 metreye kadar |
|---|---|
| bantlar | 6 Kanal |
| Anten parametreleri | Omni Antenler |
| Toplam çıktı gücü | 70W |
| Boyut | 335x238x60 mm |
| Sıkışma türü | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G, 4G, GPS L1 |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 1 - 20m |
| Toplam çıktı gücü | 3W |
| Güç Kaynağı | 50 - 60Hz, 100 - 240V AC |
| Anten | Harici Çok yönlü anten 6 adet |
| GPS Takip Kanalları | GPS L1, GPS L2, GPS L5 |
|---|---|
| Çalışma Bölgesi | 15 m'ye kadar |
| İşletme akımı | yaklaşık 1100mA |
| Güç | 75dbm |
| Adaptörlerin Açıklaması | AC adaptör 110V-250V – DC 12V 2000mA) |
| Mevcut sistem | dünya çapında cep telefonu ağı |
|---|---|
| Güç kaynağı AC adaptörü (AC110V-240V DC9V) Çalışma süresi | 2-3 saat |
| Toplam Çıktı | 1.2W |
| kesişme yarı çapı | 5 m'ye kadar(-75dBm) |
| Boyut | 160 (U)×57(G)×22(Y)mm |
| Elding Yarıçapı | 2-40 m |
|---|---|
| Anten | 6 adet anten |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü (AC220V-DC12V) |
| ÇIKIŞ Gücü | 15 Watt |
| Renk | Siyah |
| Ekranlama Yarıçapı | 2-40 m |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC adaptörü (AC220V-DC12V) |
| Renk | Siyah |
| Ağırlık | 2,5 kg/adet |
| Ambalaj bilgileri | Netural Ambalajlı Karton |
| Toplam çıktı gücü | 200W |
|---|---|
| Sıkışma aralığı | 150 metreye kadar |
| Etkilenen Frekans Aralıkları | 3G WiFi GSM CDMA 4G PCS DC'ler |
| Önlemeye Yönelik Özel Teknoloji | Her Frekans Bandı Arasındaki Girişim |
| Uygulama alanı | Askeri Birimler, Cezaevi, Polis, Bomba İmhası |
| Toplam çıktı gücü | 16W |
|---|---|
| Çalışma süresi | Durmaksızın Çalışmak |
| Sıkışma Yarıçapı | 2-50 metre |
| Güç Kaynağı | AC100-240V'den DC12V'ye |
| Renk | Gümüş |