| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC100-240V'den DC12V'ye |
| Soğutma sistemi | Dahili Soğutma Fanları |
| Çalışma süresi | 24 Saat Kesintisiz Çalışma Desteği |
| Taşıma Paketi | Nötr Ambalaj |
| Toplam çıktı gücü | 35W |
|---|---|
| Kesişmenin yarı çapı | 2m-50m |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü |
| Renk | Gümüş |
| Boyut (lxwxh) | 455x254x68 mm |
| Başvuru | Konferans merkezi |
|---|---|
| Çalışma bandı | 2400-2500MHz |
| Toplam güç | 1 watt |
| Tipik Kapsam | 1-10 metre |
| Dahili şarj edilebilir lityum pil | DC3.7V 700mAh |
| Sıkışma aralığı | Yarıçap 1~20 metre |
|---|---|
| Boyut | 230(U)×110(G)×36(Y)mm (Anten Dahil Değil) |
| Ağırlık | 1200G |
| Güç Çıkışı | DC5V 8A |
| Güç Girişi | AC110V-220V |
| Soğutma sistemi | Yüksek verimli alüminyum alaşımlı radyatör, Dahili 1 soğutma fanı |
|---|---|
| Sıkışma Yarıçapı | 2-20 metre |
| Toplam çıktı gücü | 3W |
| Çalışma süresi | 1,5 Saat Çalışmaya Devam Edin |
| Renk | Siyah |
| Ekranlama Yarıçapı | 20-60 metre |
|---|---|
| Sıkışma Sinyali Türü | Tam Bantlı Cep Telefonu 4G/3G/2G+WiFi(2.4G,5.8G)+Lojack/UHF/VHF |
| ÇIKIŞ Gücü | Toplam 65-71W |
| Soğutma sistemi | Dahili 5 soğutma fanı |
| Boyutlar | 355x 238x 60mm (Anten Dahil Değil) |
| Karıştırıcı Tipi | Masaüstü |
|---|---|
| Soğutma sistemi | Dahili 5 Soğutma Fanı |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Sıkışma Yarıçapı | 2-40 metre |
| bantlar | 18 Kanal |
| Sıkışma türü | CDMA, GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi 2.4G |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 1-50M |
| Toplam çıktı gücü | 16W |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü (AC220V-DC19V) |
| Boyut | 210*50*170mm |
| Sıkışma türü | RC315, 433, 868 MHz |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 1-30 Metre |
| Güç Kaynağı | AC100-240V Fiş ve DC12V Araç Şarj Cihazı |
| Toplam çıktı gücü | 10W |
| Boyutlar | 177,5x76,5x36,5 mm |
| Sıkışma türü | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G, GPSL1, WiFi2.4G |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 10W |
| Güç Girişi | AC110V/220V |
| Güç Çıkışı | DC5V 30A |
| Sıcaklık | -40 ila +55 ℃ |