| Sıkışma türü | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 1-10M |
| ÇIKIŞ Gücü | 1,5 W |
| Güç Kaynağı | AC şarj adaptörü 5V 2A, Araç DC şarj cihazı 5V 2A. |
| Boyut | 110 x 62 x 18 mm (l x w x d) |
| Sıkışma aralığı | Yarıçap 1-10M |
|---|---|
| Boyut | 110(U) ×62(G) × 30(Y)mm |
| Güç Çıkışı | DC7.4V 3000mAh |
| Güç Kaynağı | Duvar fişi, araç adaptörü veya dahili pil (7,4V 3000mAh) |
| Toplam çıktı gücü | 6W |
| Toplam Çalışma Bantları | 8 kanal |
|---|---|
| Ayarlanabilir | Evet |
| Arabada Kullanılabilir | Evet, DC12V |
| Karıştırıcı Tipi | Masaüstü |
| Boyut | 370x140x51 mm |
| Sıkışma aralığı | 25 m'ye kadar |
|---|---|
| Anten | 8 adet (Lütfen anteni ünitedeki işarete göre sabitleyin) |
| Çalışma süresi | 24 saat sürekli |
| Toplam çıktı gücü | 16W |
| Ağırlık | 3200g |
| Anten | Harici Çok yönlü antenler yalnızca tüm TX frekansını kapsayan bağlantı |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 15W |
| Etkilenen Frekans | CDMA,GSM,DCS,PCS,3G,4G LTE,4G Wimax |
| Sıkışma aralığı | 40 milyona kadar |
| AC adaptörü | AC100-240V-DC12V |
| Toplam çıktı gücü | 300-500w |
|---|---|
| Sıkışma aralığı | 400M'ye kadar |
| Antenler | Harici Çok yönlü veya yönlü antenler yalnızca tüm TX frekansını kapsayan bağlantı |
| Güç Kaynağı | 50 - 60Hz, 100 - 240V |
| AC adaptörü | AC100-240V-DC24- |
| Anten tipi | çok yönlü |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 10W |
| Toplam Çalışma Bantları | 3 kanal |
| Arabada Kullanılabilir | DC12V |
| Ayarlanabilir | Evet |
| Çalışma sıcaklığı | -20°c- +50°c |
|---|---|
| Nem | %5 - %95 |
| Toplam çıktı gücü | 4,2W'a kadar |
| Sıkışma aralığı | 30 milyona kadar |
| Ağırlık | Yaklaşık 1.2 kg. |
| Frekans Ortalaması | 900M(895MHZ-1005MHZ) 1200M(1195MHZ-1305MHZ) 2400M(2395-2505MHZ) |
|---|---|
| Çıkış | Video1, Video2, Video3 |
| Sıkışma aralığı | 20 metreye kadar |
| Zamanı kullanmaya devam et | 90 dakika. |
| ÇIKIŞ Gücü | 25dBm, 25dBm, 23dBm |
| Sıkışma türü | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G, GPSL1 |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 2-40M |
| ÇIKIŞ Gücü | 20W |
| Güç Kaynağı | 50 - 60Hz, 100 - 240V AC |
| Boyut | 427*116*60mm(antenler dahil değildir) |