| Toplam çıktı gücü | 20W |
|---|---|
| Sıkışma aralığı | 60 milyona kadar |
| Antenler | Harici çok yönlü antenler yalnızca tüm TX frekansını kapsayan bağlantı |
| Güç Kaynağı | 50 - 60Hz, 100 - 240V |
| Boyut | 210x50x170mm |
| Anten tipi | Yüksek Kazançlı Çok Yönlü Antenler |
|---|---|
| Toplam RF Gücü | 868 Watt |
| güç kaynağı kaynağı | Ek AC Jeneratör (5000W) |
| Toplam Güç Tüketimi ( +28VDC ) | Maksimum 7000VA |
| çalışma sıcaklığı aralığı | -20Ċ...+50Ċ |
| Ekranlama Yarıçapı | 2-20M |
|---|---|
| Güç Kaynağı | adaptör 50 ila 60Hz AC (110-240V AC/12V DC) |
| Araç Şarj Cihazı | DC12V GİRİŞİ |
| Ambalaj Boyutu | 25*24*8cm |
| Net ağırlığı | 1.5kg |
| Blok Frekansı | GSM CDMA DCS PCS 3G 4G Wimax |
|---|---|
| Her Frekans Bandının Gücü | Bağımsız Olarak Ayarlanabilir |
| Özellik | Frekans bantları ve çıkış gücü seçilebilir. |
| Ekranlama Yarıçapı | (20-100)M |
| Toplam çıktı gücü | 70W |
| Etkilenen Frekans Aralıkları | CDMA,GSM,DCS/PCS,3G,4G(Wimax) |
|---|---|
| Ekranlama Yarıçapı | 20-100m |
| Toplam çıktı gücü | 70W |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü(AC110/220V-DC27V) |
| Ağırlık | 19kg |
| Çıkış | Video1, Video2, Video3 |
|---|---|
| Frekans Ortalaması | 900M(895MHZ-1005MHZ) 1200M(1195MHZ-1305MHZ) 2400M(2395-2505MHZ) |
| Zamanı kullanmaya devam et | 90 dakika. |
| Sıkışma aralığı | 20 metreye kadar |
| Toplam çıktı gücü | 900mW |
| Etkilenen Frekans | 4G(LTE),3G,DCS/PCS,GSM,CDMA |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC adaptörü(AC110/220V-DC27V) |
| Ekranlama Yarıçapı | 20-100m |
| Toplam çıktı gücü | 70W |
| Boyut | 34*13*27cm |
| Anten tipi | çok yönlü |
|---|---|
| Sıkışma aralığı | 1-20 Metre (Yarıçap) |
| Pil Çalışma Saati | 2 saat |
| Destek Çalışma Frekansları | 3G/4G/GPS/wifi/Lojack |
| Destek Araç Şarj Cihazı | DC-12V |
| Sıkışma türü | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 2-40 M(@-75dBm) |
| ÇIKIŞ Gücü | 15W |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü (AC220V-DC12V) |
| Boyut | 305x140x51 mm |
| Soğutma sistemi | Dahili Soğutma Fanı |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Çalışma süresi | 2.5 Saat Çalışmaya Devam |
| Güç Kaynağı | AC100-240V'den DC12V'ye |
| İç kutu boyutu | 220x202x65mm |