| Sıkışma türü | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 1-20 m |
| ÇIKIŞ Gücü | 5,5 W |
| Güç Kaynağı | AC adaptörlü (AC100-240V-DC12V),7,4V 4000mA/H pil |
| Boyut | 126x76x35mm ve antenler dahil değildir |
| Toplam güç | 7W |
|---|---|
| Araç Şarj Cihazı | DC12V GİRİŞİ |
| Güç kaynağı | 50-60Hz AC (110-240V AC/12V DC) |
| Boyutlar | 160*83*46mm (anten dahil değildir) |
| Paket boyutu | 25*24*7cm |
| Toplam çıktı gücü | 3W |
|---|---|
| Kapak arayüzü standartları | -1.0G/1.1G:980-1100MHz -1.2G:1100-1200MHz -1.3G:1200 -1360MHz -2.4G:2400 - 2500MHz -GPSL1:1500-1600M |
| Sıkışma aralığı | 20 m'ye kadar |
| Güç Kaynağı | 50 - 60Hz, 100 - 240V AC |
| AC adaptörü | (AC100-240V-DC12V),4000mA/H pil |
| Sıkışma türü | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, GPS L1L2L5, Lojack |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 1-15 M |
| ÇIKIŞ Gücü | 3W |
| Güç Kaynağı | AC 110~250V ila DC 12V, araba 12V ila DC 12V |
| Boyut | 127/250x75x34mm |
| Sıkışma türü | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, 2.4G Wi-Fi |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 150 metreye kadar |
| ÇIKIŞ Gücü | 80W |
| Güç Kaynağı | AC110V~220V/ DC24V |
| Boyut | 41.5*17.5*7.5 CM |
| Sıkışma türü | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 1-20 m |
| ÇIKIŞ Gücü | 5,5 W |
| Güç Kaynağı | AC adaptörlü (AC100-240V-DC12V),7,4V 4000mA/H pil |
| Boyut | 126x76x35mm ve antenler dahil değildir |
| Etkilenen Frekans | GSM,DCS/PCS,3G,WiFi2.4G,UHF |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Toplam çıktı gücü | 15 watt |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü (AC220V-DC12V) |
| Ekranlama Yarıçapı | 40 m'ye kadar |
| Sinyal Bant Genişliğinin Yalıtılması | CDMA: 850-894 MHz GSM: 925-960 MHz DCS: 1805-1880 MHz CDMA1900: 1900-1980 MHz 3G: 2110-2170 MHz |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Duvar fişi, araç adaptörü veya dahili pil |
| iç pil | 2000mAh şarj edilebilir li-iyon |
| Kapsama alanı | 5-15 metre |
| Toplam çıktı gücü | 3W |
| Sıkışma aralığı | 10 metreye kadar |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 12W |
| Çalışma süresi | 24 saat sürekli |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü (AC110-240V DC5V 12A) |
| Anten | 10 adet |
| Sıklık | 1570-1580MHz (Ülkeniz için geçerli olup olmadığını lütfen unutmayın) |
|---|---|
| Tipik Kapsam | 2 ila 10 metre |
| Sinyal Kaynağı | PLL sentezlendi |
| Güç Kaynağı | 12V |
| Çalışma akımı | 100mA |