| Sıkışma aralığı | Yarıçap 1-10 M |
|---|---|
| Tek çıkış gücü | +30dBm /1W |
| Güç Girişi | AC110V-240V |
| Güç Çıkışı | DC9V 1000mAh |
| Tipik Pil Ömrü | 2-3 saat sürekli kullanım |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü(AC110V-240V) |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 16W |
| Sıkışma aralığı | 20 m'ye kadar |
| Boyut | 360mm(U)×180mm(G)×60mm(Y) |
| Ağırlık | 3,0 KG |
| Sıkışma aralığı | 20'ye kadar |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 3W |
| Güç kaynağı | 50 - 60Hz, 100 - 240V AC |
| Anten | Harici Çok yönlü antenler yalnızca tüm TX frekansını kapsayan bağlantı |
| Boyut | 126x76x35mm ve antenler dahil değildir |
| Sıkışma Yarıçapı | 2-20 metre |
|---|---|
| Soğutma sistemi | Yüksek verimli alüminyum alaşımlı radyatör, Dahili soğutma fanı |
| Güç Kaynağı | AC110-240V'den DC12V'ye |
| Çalışma süresi | Dahili pil/4000mAh |
| Çalışmaya devam et | 2,0+ saatten fazla |
| Sıkışma aralığı | 300 m'ye kadar |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 200-250w |
| Güç Kaynağı | 50 - 60Hz, 100 - 240V AC |
| Sıkışma türü | Süpürme Karışma |
| Anten tipi | Yönlü Anten veya Yönsüz anten |
| Tek çıkış gücü | +35dBm/2W |
|---|---|
| Güç Girişi | AC110V/220V |
| Toplam çıktı gücü | 10W |
| Sıcaklık | -40 ila +55 ℃ |
| Güç Çıkışı | DC5V 30A |
| Renk | Gümüş |
|---|---|
| İzolasyon Sinyal Frekansı | GPS: 1500-1600MHZ |
| Güç Kaynağı | Şarj edilebilir Li-batarya |
| ÇIKIŞ Gücü | 0.5W |
| sıkışma yarıçapı | 10 metreye kadar |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü(AC160-240V) |
|---|---|
| Tek çıkış gücü | -200mA / 2W |
| Güç Çıkışı | 16W |
| Sıkışma çaldı | 1-40M |
| Boyut | 400(U)×300(G)×130(Y)mm |
| Sıkışma aralığı | 2-20 Metre Yarıçap |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 4W |
| Güç Kaynağı | Pil Yerleşik |
| Renk siyah | maden |
| Boyut | 132x80x41mm ve antenler dahil değildir |
| Antenler | 6 * 2,5dbm Yüksek Kazançlı Çok Yönlü Antenler |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 4,2W'a kadar |
| Tedarik | AC100-240V ve DC12V Araç Şarj Cihazı |
| Sıkışma aralığı | 30 milyona kadar |
| Menşei | ÇİN |