| Sıkışma türü | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi 2.4G 5.8G, Tüm GPS bantlarıM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi 2.4G 5.8G, GPS L |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 2-20 m |
| ÇIKIŞ Gücü | 8,4 W |
| Güç Kaynağı | adaptör 50 ila 60Hz AC (110-240V AC/12V DC) Araç Şarj Cihazı:DC12V IN |
| Boyut | 165*96*46mm |
| Sıkışma aralığı | Yarıçap 1- 10 m |
|---|---|
| Güç Girişi | AC110V-240V |
| Güç Çıkışı | DC5V 800mAh |
| Boyut | 100(U)*50(G)*18(Y) mm |
| Ağırlık | 100g |
| Ekranlama Yarıçapı | 20 metreye kadar |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC adaptörlü (AC100-240V-DC12V),7,4V 4000mA/H pil |
| Şarj süresi | Yaklaşık 5 saat |
| Zamanı Kullanmak | yaklaşık 90 dakika |
| ÇIKIŞ Gücü | 5,5 W |
| Sıkışma aralığı | 30 milyona kadar |
|---|---|
| Anten | Harici çok yönlü antenler yalnızca tüm TX frekansını kapsayan bağlantı |
| Toplam çıktı gücü | 4W |
| Güç Kaynağı | 50 - 60Hz, 100 - 240V AC |
| Boyut | 251x140x47mm |
| Ekranlama Yarıçapı | 20 metreye kadar |
|---|---|
| Şarj süresi | Yaklaşık 5 saat |
| zaman kullanma | yaklaşık 90 dakika |
| ÇIKIŞ Gücü | 5,5 W |
| Güç Kaynağı | AC adaptörlü |
| Toplam çıktı gücü | 4.0W |
|---|---|
| Etkilenen Frekans | 2.4G1 ,2.4G2 ,5.8G1, 5.8G2 |
| Sıkışma aralığı | 25 m'ye kadar |
| Güç Kaynağı | 50 - 60Hz, 100 - 240V AC |
| Boyut | 210x50x170mm |
| Sıkışma türü | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, UHF, VHF |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 2-40M(@-75dBm) |
| ÇIKIŞ Gücü | 15W |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü (AC220V-DC12V) |
| Boyut | 32*11,5*5,5 cm |
| Sıkışma aralığı | Yarıçap 1- 25M |
|---|---|
| Güç Girişi | AC160V-240V |
| Çalışma süresi | 1 saatten fazla |
| Renk | Gümüş |
| Boyut | 370(U) ×140(G)×40(Y) mm anten dahil değildir |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Soğutma sistemi | Dahili 5 Soğutma Fanı |
| Çalışma süresi | 24 Saat Kesintisiz Çalışmayı Destekleyin |
| Sıkışma Yarıçapı | 2-40 metre |
| Güç Kaynağı | AC110-240V'den DC12V'ye |
| Sıkışma türü | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi 2.4G 5.8G, GPS L1, RC 315 433 868 |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 2-20 m |
| ÇIKIŞ Gücü | 10W |
| Güç Kaynağı | 100-240VAC,DC12V |
| Boyut | 171*98*58mm(antenler dahil değildir) |