| Sıkışma Yarıçapı | 20-40 metre |
|---|---|
| Net ağırlığı | 4kg |
| Renk | Siyah |
| Çalışma süresi | Durmaksızın Çalışmak |
| Sıcaklık | -10 ila +55c |
| Sıkışma aralığı | 40 milyona kadar |
|---|---|
| Anten | 6 adet Çok Yönlü antenler |
| ÇIKIŞ Gücü | 15W |
| Güç Kaynağı | AC110-220V±10% / DC5V 45-55Hz |
| Çalışma saatleri | uzun süre durmadan sürekli çalışma |
| Engelleyebilir | Cep Telefonu,3G,WiFi,GPS,VHF/UHF |
|---|---|
| Mevcut sistem | Dünya çapında cep telefonu ağı |
| Kesişmenin yarı çapı | 1-25m(-75dBm) |
| Anten | 8 adet |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü (AC110-240V, DC5V) |
| Etkilenen Frekans | tüm CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G LTE, 4G WIMAX ve GPSL1 |
|---|---|
| Sıkışma aralığı | 20 m'ye kadar |
| Anten | Harici Çok yönlü antenler yalnızca tüm TX frekansını kapsayan bağlantı |
| Toplam çıktı gücü | 3W |
| Güç Kaynağı | 50 - 60Hz, 100 - 240V AC |
| Mevcut sistem | Analog (AMPS, TACS, NMT) ve dijital (GPRS,GSM, 3G, DCS, CDMA, PDC, TDMA, PHS, PCS, IDEN, W-CDMA,UMTS |
|---|---|
| Sıkışma aralığı | Ayarlanabilir Yarıçap: 1-40 M |
| Güç Çıkışı | 40W |
| Tek çıkış gücü | 5W+/-200mA |
| Boyut | 400(U)×300(G)×160(Y)mm |
| Sıkışma türü | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, 5G(Avrupa 3.6G Spektrumu) |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 2-40M |
| ÇIKIŞ Gücü | 18W |
| Güç Kaynağı | AC100-240V-DC12V |
| Boyut | 370x140x51 mm |
| Etkilenen Frekans | CDMA,GSM,3G,GPS,WiFi,DCS/PCS |
|---|---|
| Ekranlama Yarıçapı | 2-40 m |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü (AC220V-DC12V) |
| Anten | 6 adet |
| Renk | Siyah |
| Etkilenen Frekans | CDMA,GSM,DCS,PCS,3G,WIFI2.4G |
|---|---|
| Toplam güç | 12,5 W |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü (AC220V-DC12V) |
| Ekranlama Yarıçapı | (2-40)M |
| Net ağırlığı | 2,5 kg/adet |
| Sıkışma Yarıçapı | 40 metreye kadar |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Güç Kaynağı | 50 - 60Hz, 100 - 240V AC |
| Sıcaklık | -10 ila +55c |
| Menşei | ÇİN |
| Sıkışma türü | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, VHF, UHF, WiFi 2.4G Çalışma Mesafesi: 1-20 M |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 1-20 m |
| ÇIKIŞ Gücü | 10W |
| Güç Kaynağı | AC110V-240V / güç çıkışı: DC 12V-36V |
| Boyut | 170×100×50 mm anten dahil değildir |