| Antenler | Dahili çok yönlü anten |
|---|---|
| Sıkışma aralığı | 1-15m |
| Güç Kaynağı | AC5V 12/15/20A |
| Karıştırıcı Tipi | Masaüstü |
| Karıştırıcı Frekans Aralığı | CDMA,GSM,Dcs,PCS,3G,4G,WiFi,UHF,VHF |
| Sıkışma frekansı | 20 MHz-2500 MHz |
|---|---|
| Sinyal gücü | <= -75dbm) |
| Güç Kaynağı | AC110-240V |
| Sıkışma aralığı | 200-300m |
| Ambalaj bilgileri | Netural Ambalajlı Karton |
| Engelleyebilir | 3G, CDMA, GSM, DCS PC'ler, 4g LTE |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC adaptörü |
| Ekranlama Yarıçapı | 20-100m |
| Ağırlık | 19kg |
| Boyut | 34*13*27cm |
| Ekranlama Yarıçapı | 15 metreye kadar |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 2.0W |
| Renk | Gümüş |
| Sıklık | WIFI: 2400 ~ 2500Mhz; GSM900: 925 ~ 960MHz GSM1800: 1805 ~ 1880MHz GPSL1: 1500-1600MHz |
| Ambalaj bilgileri | Netural Ambalajlı Karton |
| Sıkışma türü | 1.2G, Wi-Fi 2.4G |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 1-20 m |
| ÇIKIŞ Gücü | 2W |
| Güç Kaynağı | AC uyumu (AC110V-240V DC5V) |
| Boyut | 210(U)×170(G)×45(Y)mm |
| Sıkışma türü | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, 2.4G Wi-Fi |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 1-40M |
| ÇIKIŞ Gücü | 16W |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü(AC160-240V) |
| Boyut | 400(U)×300(G)×130(Y)mm |
| Sıkışma türü | WiFi 2.4G |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 1-10M |
| ÇIKIŞ Gücü | 1 W |
| Güç Kaynağı | Duvar fişi (AV110-240V, DC5V) |
| Boyut | U: 95 x G: 45 XD: 18(mm) |
| Sıkışma türü | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, GPS L1, WiFi 2.4G, VHF, UHF |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 1-25M(-75dBm) |
| ÇIKIŞ Gücü | 12W |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü (AC110-240V DC9V) |
| Boyut | 240mm ((L) × 210mm ((W) × 51mm ((H) |
| Sıkışma türü | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, GPS L1, WiFi 2.4G, VHF, UHF |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 1-25M(-75dBm) |
| ÇIKIŞ Gücü | 12W |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü (AC110-240V, DC5V) |
| Boyut | 240mm ((L) × 210mm ((W) × 51mm ((H) |
| Sıkışma aralığı | 5 ila 20 metre |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 10W |
| Sıkışan Sinyal Türleri | CDMA, GSM, PCS, DCS, 3G, 4G WIMAX, 4G LTE, 315, 433, 868, GPS, WIFI, LOJACK... |
| Güç Kaynağı | 50-60Hz, 100-240V AC,DC12V. |
| Dahili soğutma fanları | 3 |