| Soğutma sistemi | Dahili Soğutma Fanı |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Güç Kaynağı | AC110-240V'den DC12V'ye |
| Çalışma süresi | 2 Saat Çalışmaya Devam Edin |
| Boyut | 132x80x41mm ve antenler dahil değildir |
| Sıkışma türü | GPS L1 |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 1-10M |
| ÇIKIŞ Gücü | 0,5 W |
| Güç Kaynağı | Şarj edilebilir Li-batarya |
| Boyut | 90x50x15mm |
| Sıkışma türü | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, VHF, UHF |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 2-40M |
| ÇIKIŞ Gücü | 15W |
| Güç Kaynağı | AC adaptörlü (AC100-240V-DC12V) |
| Boyut | 305x140x51 mm |
| Sıkışma türü | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 0,5 - 10 metre |
| Anten | Dahili 3dBi |
| Çalışma süresi | 2 -3 saat pil veya şebeke beslemesinde sürekli |
| Konut | Karams |
| Sıkışma türü | 1.0G, 1.2G, 1.3G, WiFi2.4G/Bluetooth, GPS L1 |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 1-20 m |
| ÇIKIŞ Gücü | 3W |
| Güç Kaynağı | 50 - 60Hz, 100 - 240V AC |
| Boyut | 120x74x29mm ve antenler dahil değildir |
| ÇIKIŞ Gücü | 400 watt |
|---|---|
| Menzil Karıştırma | Standart ortamda 50-200m |
| Anten | Harici Geniş Bant Çok Yönlü Anten |
| Frekans Bandı | 20 ila 1000 MHz |
| Dahili Modülasyon | Doğrudan Dijital Sentez |
| Sıkışma aralığı | GPS için Yarıçap 15-20M, Cep Telefonu için 5-10M |
|---|---|
| Pil | Ni-ion pil DC8.4V/2600mA/h |
| Zamanı kullanmaya devam et | 90 dakika |
| Toplam çıktı gücü | 900mW |
| Boyut | U110 x G62 x Y30 mm |
| CDMA | 870MHz-880MHz |
|---|---|
| GSM | 930MHz-960MHz |
| DCS | 1805MHz-1880MHz |
| Küresel Konumlama Sistemi | 1500MHz-1600MHz |
| tipik Kapsam | 1- 3 Metre |
| Toplam çıktı gücü | 3W |
|---|---|
| Sıkışma aralığı | 20 m'ye kadar |
| Güç Kaynağı | 50 - 60Hz, 100 - 240V AC |
| AC adaptörü | (AC100-240V-DC12V),4000mA/H pil |
| İç kutu boyutu | 220x202x65mm |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Zamanı kullanmaya devam et | yaklaşık 90 dakika |
| Sıkışma aralığı | Cep Telefonu için Yarıçap 5-10M |
| Toplam çıktı gücü | 900mW |
| Boyut | U110 x G62 x Y30 mm |