| Güç Kaynağı | adaptör 50 ila 60Hz AC (110-240V AC/12V DC) |
|---|---|
| Araç Şarj Cihazı | DC12V GİRİŞİ |
| Toplam güç | 7W |
| Ekranlama Yarıçapı | 2-20 metre |
| Dahili batarya | 7.4V/8000mAh |
| Sıkışma türü | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, VHF, UHF, Wi-Fi 2.4G |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 1-15M |
| ÇIKIŞ Gücü | 10-15W |
| Güç Kaynağı | Dahili güç kaynağı girişiAC5V 12/15/20A |
| Boyut | 397(U)*230(G)*86(Y) |
| Frekans Aralığının Tespiti | 0,1GMHz – 5,8GMHz |
|---|---|
| Güç Kaynağı | 4V 600mA |
| Güç Tüketimi | 100mW |
| Aralığı Deting | Yarıçap 0,5-10M (Sinyal uzunluğuna bağlı olarak) |
| Renk | Mavi |
| Sıkışma türü | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, Wi-Fi 2.4G 5.8G |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 1-20 m |
| ÇIKIŞ Gücü | 4 watt |
| Güç Kaynağı | AC Şarjı (AC110-220V ila DC12V) ve Araç Şarjı (DC12V) |
| Boyut | U163*G85*Y43mm |
| Otomatik güç anahtarlamalı güç kaynağı | 50 / 60 Hz / AC 100 ~ 240V |
|---|---|
| Toplam çıkış gücü | 8W |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü |
| Ekranlama Yarıçapı | 10-30 Metre |
| Boyut | 232*23*98mm |
| Sıkışma türü | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G, UHF, VHF |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 2-40M |
| ÇIKIŞ Gücü | 18W |
| Güç Kaynağı | 50 - 60Hz, 100 - 240V AC |
| Boyut | 370x140x51 mm |
| Sıkışma aralığı | 20 m'ye kadar |
|---|---|
| Anten | 8 adet |
| Çalışma süresi | Çalışma süresi: 24 saat sürekli |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü (AC110-240V) |
| Toplam çıktı gücü | 16W |
| Güç Kaynağı | AC 110~250V ila DC 12V, araba 12V ila DC 12V |
|---|---|
| Pil | Li-ion pil DC7,4V/3600mA/h |
| Toplam çıktı gücü | 3W |
| Pil çalışma süresi | maksimum 2 saat |
| Şarj Cihazı Zamanı | Yaklaşık 6 saat |
| Sıkışma türü | GPS L1L2L3L4L5, Lojack, WiFi |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 1-20 m |
| ÇIKIŞ Gücü | 4,2 W |
| Güç Kaynağı | AC100-240V ve DC12V Araç Şarj Cihazı |
| Boyut | 177,5x76,5x36,5 mm |
| Ekranlama Yarıçapı | 40 Metreye Kadar |
|---|---|
| toplam çıkış gücü | 20W |
| Güç Kaynağı | 50 - 60Hz, 100 - 240V AC |
| Boyut | 427*116*60mm(antenler dahil değildir) |
| Ağırlık | 4.5kg |