| Etkilenen Frekans Aralıkları | Wi-Fi:2400-2500MHztyu67 |
|---|---|
| Ekranlama Yarıçapı | 200 m'ye kadar |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü |
| Toplam çıktı gücü | 100W |
| Ağırlık | 19kg |
| Yarıçap aralığı | 2-15m |
|---|---|
| GPSL1 | 1500-1600MHz |
| GPSL2 | 1220-1230MHz |
| GPSL3 | 1200-1210MHz |
| GPSL4 | 1250-1280MHz |
| Frekans Aralığı | 850-2170 |
|---|---|
| Anten | Dahili 3dBi |
| Boyutlar | 97 x 47 x 18 mm (U x G x D) |
| Konut | Karams |
| Sıkışma Alanı | 0,5- 10 metre |
| CDMA | 870MHz-880MHz |
|---|---|
| GSM | 930MHz-960MHz |
| DCS | 1805MHz-1880MHz |
| 3G | 2110~ 2170Mhz |
| Sıkışma Yarıçapı | 1-3 metre |