| Toplam çıkış gücü | 2.0W |
|---|---|
| Renk | Koyu mavi |
| Ekranlama Yarıçapı | 15 metreye kadar |
| Cihaz boyutu | 113(Y)×60(U)×30(G)mm |
| Ambalaj bilgileri | Netural Ambalajlı Karton |
| Sıkışma türü | Kablosuz 2.4G 5.2G 5.8G |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 2-30M |
| ÇIKIŞ Gücü | 4W |
| Güç Kaynağı | AC adaptörlü (AC100-240V-DC12V) |
| Boyut | 251x140x47mm |
| Sıkışma Yarıçapı | 20-60 metre |
|---|---|
| Çalışma süresi | Durmaksızın Çalışmak |
| Soğutma sistemi | Yüksek verimli alüminyum alaşımlı radyatör, Dahili5 soğutma fanı |
| Güç Kaynağı | AC110-240V'den DC24V'ye |
| Ürün Boyutu | 355x 238x 60mm (Anten Dahil Değil) |
| Güç Kaynağı | Dahili güç kaynağı girişi AC5V 12/15/20A |
|---|---|
| Anten | Dahili çok yönlü anten |
| Sıkışma aralığı | 1-15m (Yaklaşık 200 m2) |
| İş telefonu türü | WIFI/LTE ve 2G/3Gall telefon |
| Boyut | 397(U)*230(G)*86(Y) |
| Sıkışma türü | CDMA/GSM, DCS/PCS, GPS L1L2L3L4L5 |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 2-40M |
| ÇIKIŞ Gücü | 7W |
| Güç Kaynağı | AC adaptörlü (AC100-240V-DC12V) |
| Boyut | 305x140x51 mm |
| Anten | 8 adet |
|---|---|
| Mevcut sistem | dünya çapında cep telefonu ağı |
| Kesişmenin yarı çapı | 1-25m(-75dBm) |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü (AC110-240V DC9V) |
| Çalışma süresi | 24 saat sürekli |
| Malzeme | Alüminyum/Alloy |
|---|---|
| Ekranlama Yarıçapı | 15 metreye kadar |
| Renk | Koyu mavi |
| Toplam çıktı gücü | 2.0W |
| Cihaz boyutu | 113(Y)×60(U)×30(G)mm |
| Antenler | 8PCS 350mm Omni Anten |
|---|---|
| Araç Şarj Cihazı | DC-12V |
| Karıştırıcı Tipi | Masaüstü |
| Sıkışma aralığı | 10-40m |
| Güç Kaynağı | AC-110-240V, DC-12V |
| Ekranlama Yarıçapı | 0,5-1,5 metre |
|---|---|
| Pil İçinde | 6000 mAh / 12V (3*2000 mAh) |
| Güç Kaynağı | Pil İçinde / AC Adaptör |
| İzleme | Mod Akustik Girişim |
| Kabuk malzemesi | maden |
| Sıkışma türü | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 15M'ye kadar (cep telefonu sinyal uzunluğuna bağlıdır) |
| Toplam çıktı gücü | 3W |
| Pil çalışma süresi | maksimum 2 saat |
| Şarj Cihazı Zamanı | Yaklaşık 6 saat |