| Frekans Aralığı | 25-2500MHz 25-3600MHz 25-6000MHz |
|---|---|
| Sıkışma Kaynağı | Dijital Sinyal Kaynağı Sentezleme Teknolojisi |
| Kanal Frekans Numarası | 15 Bant, Maksimum: 20 Bant |
| Frekansı ve Çıkış Wattını Ayarlayın | Uzaktan kumanda |
| dahili batarya | 35AH/24-28VDC |
| Ürün adı | 5 Bant Ses Karıştırıcı Cep Telefonu Sinyal Engelleyici UHF Karıştırma Cihazı |
|---|---|
| İzole aralık | 1-15 metre |
| Boyut | 245(U)×85(G)×30(Y) |
| Ağırlık | 1500 gr |
| Ambalaj bilgileri | Netural Ambalajlı Karton |
| Sıkışma aralığı | 20M'ye kadar (Hala yerel sinyal Uzunluğuna bağlıdır) |
|---|---|
| Anten Detayları | yüksek teknolojili kauçuk (8 adet) |
| Toplam çıktı gücü | 4W |
| Pil çalışma süresi | 2 saatten fazla |
| Şarj Cihazı Zamanı | Yaklaşık 10 saat |
| DIP anahtarı ile | Evet |
|---|---|
| Araç şarj cihazı ile | Evet |
| Dahili batarya | Evet |
| Antenler | Evet |
| engelleme | Tüm cep telefonu sinyalleri, LOJACK GPS, Wi-Fi, RF sinyalleri |
| Sıkışma aralığı | Yarıçap 1-10 M |
|---|---|
| Pil Ömrü | 2-3 saat sürekli kullanım |
| Güç Girişi | AC110V-240V |
| Güç Çıkışı | DC9V 1000mAh |
| Güç Kaynağı | Duvar fişi, araç adaptörü veya dahili pil (7,2V 3000mAh) |
| Sıkışma aralığı | 20 m'ye kadar |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 3W |
| Anten | Harici Çok yönlü antenler yalnızca tüm TX frekansını kapsayan bağlantı |
| AC adaptörü | (AC100-240V-DC12V),4000mA/Hpil |
| Güç Kaynağı | 50 - 60Hz, 100 - 240V |
| Sıkışma aralığı | 40 milyona kadar |
|---|---|
| GPS Sinyalleri | GPS L1,L2,L3,L4,L5 |
| Toplam çıktı gücü | 7W |
| Güç Kaynağı | 50 - 60Hz, 100 - 240V AC |
| AC adaptörü | AC100-240V-DC12V |
| Sıkışma türü | GPS L1 L2 L5 |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 2-15m |
| Güç Kaynağı | AC110-240V /DC12V |
| Toplam çıktı gücü | 2Watt'a kadar |
| Renk | Gökyüzü mavi |
| Sıkışma türü | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi, GPS, Lojack, UHF, VHF |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 2-40M(@-75dBm) |
| ÇIKIŞ Gücü | 28,5W |
| Güç Kaynağı | 50 - 60Hz, 100 - 240V AC |
| Boyut | 330x238x60mm |
| Sinyal Bant Genişliğinin Yalıtılması | CDMA:851-894 MHz GSM: 925-960 MHz DCS:1805-1880 MHz PCS: 1920-1990 MHz 3G: 2110-2170 MHz |
|---|---|
| Kapsama alanı | 5 metreye kadar |
| Toplam çıktı gücü | 0.5W |
| Tipik Pil Ömrü | Tipik Pil Ömrü: 120 dakika |
| Ortalama Çıkış Gücü | 10 dBm |