| Sıkışma aralığı | 40 milyona kadar |
|---|---|
| Güç Kaynağı | 50 - 60Hz, 100 - 240V AC |
| -CDMA/GSM850-960MHz -DCS/PCS1805-1990MHz -3G11990-2100MHz -3G22100-2170MHz -LOJACK167-175MHz -G | Harici Çok yönlü antenler yalnızca tüm TX frekansını kapsayan bağlantı |
| AntenÇıkış Gücünas | 15 Watt |
| Etkilenen Frekans | CDMA/GSM,DCS/PCS, ,3G1,3G2,LOJACK,GPS: |
| Sıkışma türü | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 1-30 Metre |
| ÇIKIŞ Gücü | 10 watt |
| Enerji Tüketimi | 33W |
| Ağırlık | 2 kg |
| Sıkışma türü | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, Wi-Fi 2.4G |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 1-30M(-75dBm) |
| ÇIKIŞ Gücü | 16W |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü (AC220V-DC19V) |
| Boyut | 210*50*170mm |
| Sıkışma aralığı | Yarıçap 1- 10 m |
|---|---|
| Renk | Gümüş |
| Boyut | 100(U)*50(G)*18(Y) mm |
| Ağırlık | 100g |
| Güç Girişi | AC110V-240V |
| Sıkışma türü | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 1-10 metre |
| Tek çıkış gücü | +30dBm/1W |
| Güç Girişi | AC110V-240V |
| Sıcaklık | -40 ila +55 ℃ |
| Sıkışma türü | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G, 4G, GPS L1L2L5 |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 1-20 metre |
| Güç Kaynağı | AC110-240V'den DC12V'ye |
| Çalışma süresi | 2 Saat Çalışmaya Devam Edin |
| Ürün Ağırlığı | Yaklaşık 1 kg |
| Sıkışma türü | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, VHF, UHF, WiFi, GPS, Lojack |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 1-10M |
| ÇIKIŞ Gücü | 12W |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü (AC110-240V DC5V 12A) |
| Boyut | 420(U)×140(G)×40(Y) |
| Sıkışma aralığı | 1-10M |
|---|---|
| Tek çıkış gücü | +30dBm /1W |
| Güç Girişi | AC110V-240V |
| Güç Çıkışı | 8V 3000mA/saat |
| Sıcaklık | -40 ila +55 ℃ |
| Sıkışma türü | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G, 4G, WiFi 2.4G |
|---|---|
| Çalışma mesafesi | 1 - 20m |
| Güç Kaynağı | 50 - 60Hz, 100 - 240V |
| Toplam çıktı gücü | 3W |
| AC adaptörü | (AC100-240V-DC12V),4000mA/H pil |
| Toplam güç | 12 Watt |
|---|---|
| Boyut | 263(U)*140(G)*50(Y)mm |
| RF frekansı | CDMA (850-894MHz) DCS&PHS (1930-1990MHz) 3G (2100-2170MHz) GPS(1500-1600MHz) WiFi(2400-2500MHz) |
| Ekranlama Yarıçapı | 40 Metreye Kadar |
| Güç Kaynağı | AC 110V-240V / DC 5V |